Pożegnanie Daniela

W dniu dzisiejszym w poniedziałkowy słoneczny poranek odszedł od nas Daniel. Członek naszego Stowarzyszenia, który ponad wszystko kochał wolność, ludzi i dobrą muzykę. To właśnie On wpadł na pomysł aby w 2013 zabrać osoby niepełnosprawne, w tym ruchowo, na najpiękniejszy Festiwal Świata; Woodstock. To  Daniel był konsultantem  i koordynatorem  tego szalonego wyjazdu.

Daniel był człowiekiem o  ogromnym potencjale intelektualnym, empatyczny i  towarzyski, w jedną minutę potrafił zjednać sobie wielu ludzi. Był dla nas symbolem wolności, miłości i pokoju, a my dla niego drugą rodziną. Uczyliśmy się od siebie wielu rzeczy , Daniel uczył nas jak być  wolnym  a my jego uczyliśmyb wiary we własne możliwości. U nas w Stowarzyszeniu był KIMŚ ważnym i bezwarunkowo akceptowanym. Myśl o tym że nie usłyszymy już jego żartów i powiedzonek napawa nas ogromnym smutkiem. Daniel kochał wolność, był kolorowym ptakiem, który teraz zapewne szybuje po niebieskich przestworzach odnawiając stare i nawiązując nowe przyjaźnie. Zapewne będzie miał wiele do powiedzenia swoim zmarłym Przyjaciołom i Rodzinie, ale jak to Daniel poszukujący kolejnych wrażeń  zapewne będzie chciał pogadać i zaśpiewać z Ryśkiem Riedlem  czy z Jon’em Douglas’em z Deep Purple.

Daniel byłeś ostatnim pacyfistą , prawdziwym hipisem, którego mieliśmy szczęście  poznać . Daniel mówimy Tobie do zobaczenia, licząc że Twój wolny duch będzie  zawsze unosił się nad naszymi głowami, wskazujac nam azymut na wolność

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
%d bloggers like this: