wpływy z 1 % podatku od osób fizycznych

wpływy z 1 % podatku od osób fizycznych

Stowarzyszenie Pomocy na rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
w roku 2019 otrzymało 13518,70 zł, z wpłat pochodzacych z 1% podatku od osób fizycznych
za wszystkie serdecznie dziękujemy 🙂

1 % wykorzystujemy głównie na organizację rehabilitacji medycznej
w tym na zakup leków i środków kosmetycznych i higienicznych.

Ponieważ jesteśmy w okresie rozliczeń podatkowych prosimy Państwa
o wsparcie nas i w tym roku podatkowym. Zapewniamy że przekazane nam śroki fiansowe zostana wykorzystane na wsparcie osób
niepełnosprawnych

KRS naszego Stowarzyszenia 0000048985

Stowarzyszenie Pomocy na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w dniu 22 lutego br. podpisało umowę z Gminą Świebodzice na realizacje projektu ” Niezbędna kropla w oceanie potrzeb” . Na podstawie umowy podpisanej przez: Panią Elżbietę Surgieniewicz – reprezentujacą Stowarzyszenie a Burmistrzem Miasta Świebodzice, Panem Pawłem Ozgą Stowarzyszenie otrzymało dofiansowanie w kwocie 21 tys zł , co stanowi 43% całości środków koniecznych do realizacji zadania. W ramach projektu utrzymamy na dotychczasowym poziomie rehabilitację dla członków Stowarzyszenia, w tym dla osób leżących.

Stowarzyszenie Pomocy na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w dniu 22 lutego br. podpisało umowę z Gminą Świebodzice na realizacje projektu ” Niezbędna kropla w oceanie potrzeb” . Na podstawie umowy podpisanej przez: Panią Elżbietę Surgieniewicz  – reprezentujacą  Stowarzyszenie a Burmistrzem Miasta Świebodzice, Panem Pawłem Ozgą Stowarzyszenie otrzymało dofiansowanie w kwocie 21 tys zł , co stanowi  43% całości środków koniecznych do realizacji zadania. W ramach projektu utrzymamy na dotychczasowym poziomie rehabilitację dla członków Stowarzyszenia, w tym dla osób leżących.

Urodziny Eli i Oli

Urodziny Eli i Oli

W lutym dwie ważne dla Stowarzyszenia Osoby obchodziły swoje urodziny. Ela i Ola wspólnie świętowały chociaż niestety w wąskim gronie członków Stowarzyszenia (wiadomo z jakiego powodu … covid nadal szaleje). Pomimo tego jak widać na zdjeciach, tradycji stało się zadość, świeczki na torcie zostały zdmuchniete. Tort jak i inne słodkości dla Solenizantek upiekła niezastąpiona Mama Tomka, a nasza cukierniczka Jola Majzner.

Dziewczyny żyjcie nam 100 lat .

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress