Kawiarenka Integracyjna

Kawiarenka Integracyjna

W dniu 28 stycznia br. w Zespole Szkół Podstawowo- Gimnazjalnych nr 2 w Świebodzicach, odbyło się spotkanie  osób niepełnosprawnych z młodzieżą szkolną. Impreza o charakterze integracyjno- kulturalnym  jest okazją do prezentacji swoich  umiejętność wokalnych, teatralnych czy muzycznych. Pani Jolanta Wypych jest pomysłodawczynią tej wspaniałej, cyklicznej imprezy i która każdego roku gości w murach szkoły osoby niepełnosprawne, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni…”Pani Jolu serdecznie dziękujemy za stworzenie wspaniałej atmosfery podczas spotkania, dzięki takim imprezom czujemy się równoprawną częścią lokalnej społeczności„. Dziękujemy serdecznie Dyrekcji Szkoły i oczywiście młodzieży, która każdego roku wykazuje się olbrzymią pomysłowością aby spotkanie było ciekawe  i stały na wysokim poziomie artystycznym i organizacyjnym.

kawiarenka integracyjna 1

Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw w Wodzie

W dniu 7 grudnia 2015 r., w OSiR w Świebodzicach odbył się Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw w Wodzie. Udział w nim wzięli:
członkowie Stowarzyszenia Pomocy na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej ze Świebodzic, zespoły z Warsztatów Terapii Zajęciowej z Mokrzeszowa oraz z Warsztatów z ulicy Ogrodowej z Wałbrzycha, drużyna z Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy z Wałbrzycha, drużyna z Gimnazjum ze Szkoły Specjalnej z ulicy Ogrodowej z Wałbrzycha, oraz pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej z Jaskulina. Wszyscy uczestnicy „Gier i zabaw w wodzie” bawili się świetnie, deklarując chęć udziału w kolejnym spotkaniu w Świebodzicach w roku 2016.

IMG_3380(1) IMG_3383(1) IMG_3389(1) IMG_3391(1) IMG_3394(1) IMG_3397(1) IMG_3401(1) IMG_3403(1) IMG_3404 IMG_3413(1) IMG_3406

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress